{Άρσεναλ} Άρσεναλ {Άρσεναλ} Ναρκωτικά και Νέοι «Πρέπει να συνεχίσω καλά» > 일정표

  • 로그인  |
  • 회원가입
  • FAQ
  • 사이트 내 전체검색
일정표
  소개   >  일정표


{Άρσεναλ} Άρσεναλ {Άρσεναλ} Ναρκωτικά και Νέοι «Πρέπει να συνεχίσω καλ… (/ ~ /)

페이지 정보

작성자 Margaret Nason 작성일24-07-21 13:12 조회7회 댓글0건

본문

Ναρκωτικά και Νέοι Με τα γκολ του βοηθάει την Μάντσεστερ Σίτι και αν χάσει την φόρμα του η ομάδα θα έχει προβλήματα, όπως δήλωσε ο Σέργιο Αγκουέρο....
9DA1827E1EBA7B3D177ABA2B6789631B.jpg
«Πρέπει να συνεχίσω καλά» Ναρκωτικά και Νέοι Πεπεισμένος είναι ο Αγκουέρο ότι χωρίς αυτόν η Σίτι θα έχει προβλήματα




Με τα γκολ του βοηθάει την Μάντσεστερ Σίτι και αν χάσει την φόρμα του η ομάδα θα έχει προβλήματα, όπως δήλωσε ο Σέργιο Αγκουέρο.



«Νομίζω, η πλειοψηφία των γκολ μου, έχουν βοηθήσει την ομάδα να πάρει τους τρεις βαθμούς και αυτό είναι πολύ σημαντικό», τόνισε ο ποδοσφαιριστής.



«Έχω αρχίσει καλά την σεζόν. Τώρα πρέπει να το συνεχίσω αυτό και στα υπόλοιπα ματς. Έτσι ο κόσμος θα συνεχίσει τα καλά λόγια, αλλιώς θα έχουμε πρόβλημα», Η Σκιά του Βόλου: Ο Ντετέκτιβ Ανδρέας Δημητρίου αντιμετωπίζει το Μυστήριο της Νεολαίας πρόσθεσε.



Για την ομάδα είπε ότι πρέπει να σταματήσει να κάνει λάθη εκτός έδρας γιατί αυτά θα κάνουν την διαφορά στο τέλος της σεζόν.



Ο παίκτης της Σίτι έχει σκοράρει οχτώ φορές στην Πρέμιερ Λιγκ, ενώ η ομάδα του βρίσκεται έξι βαθμούς πίσω από την πρωτοπόρο Άρσεναλ.



Πηγή: sport-fm.gr



ναρκωτικά και Νέοι «Ζεσταίνεται» ο Εζίλ
Πλησιάζει η «πρώτη» του Γερμανού στην Άρσεναλ




Την στιγμή που ο Μεσούτ Εζίλ θα κληθεί να προσφέρει για πρώτη φορά τις υπηρεσίες του στην Άρσεναλ περιμένουν οι οπαδοί των «κανονιέρηδων».



Σύμφωνα με δημοσιεύματα του βρετανικού Τύπου, αυτό δεν θα αργήσει και πολύ να συμβεί.



Ο λόγος είναι ένας τραυματισμός που αποκόμισε ο Τόμας Ροζίτσκι στις υποχρεώσεις που είχε με την εθνική Τσεχίας και αυτό μπορεί να αναγκάσει τον Αρσέν Βενγκέρ να χρησιμοποιήσει άμεσα τον Γερμανό χαφ.



Εκτός από τον Ροζίτσκι, Ναρκωτικά και Νέοι ο Αλσατός τεχνικός δεν υπολογίζει και τον Σανόγκο που επίσης τραυματίστηκε σε αγώνα της εθνικής Γαλλίας.



Πηγή: sport-fm.gr


«Μέλι» Ντι Κάνιο για Μαυρία
Ο Ιταλός τον υπολογίζει και για τα επόμενα ματς




Ο Χάρης Μαυρίας έχει «κερδίσει» τον Πάολο Ντι Κάνιο. Ο 19χρονος εξτρέμ ήδη έπαιξε βασικός απέναντι στην Άρσεναλ και παρότι ουσιαστικά αντικαθιστούσε τον Εμανουέλε Τζιακερίνι, ο Ιταλός προπονητής της Σάντερλαντ τον υπολογίζει και για τα επόμενα ματς βλέποντας στο πρόσωπό του έναν πολλά υποσχόμενο ποδοσφαιριστή.



«Ο Τζιακερίνι είναι εντάξει και δεν τίθεται θέμα, αφού πρέπει να παίξει με τη Γουέστ Μπρομ το Σάββατο. Όμως ξέρουμε ότι ο Μαυρίας έκανε καλό παιχνίδι και μπορεί να έρθει από τον πάγκο και να προσφέρει. Έχουμε και το ματς που ακολουθεί την Τρίτη. Πρέπει να έχουμε λογική, γιατί σε αυτή τη θέση έχουμε δύο πολύ καλούς παίκτες και είμαι χαρούμενος γι αυτό», δήλωσε ο Ντι Κάνιο στον τοπικό Τύπο.



«Είμαι πολύ ικανοποιημένος με τον Μαυρία. Δεν θέλω να υπερβάλω, αλλά είμαι χαρούμενος μαζί του. Είναι ένας παίκτης με πολύ καλές προοπτικές. Αυτό που είδα τις τελευταίες ημέρες είναι πως έχει τη θέληση να συνεχίσει και να δουλέψει σκληρά. Έπαιξε καλά απέναντι στην Άρσεναλ και θέλει να βελτιωθεί. Για τις δυσκολίες που είχε το ματς, τα πήγε πολύ καλά. Έχει πολλή ενέργεια, Σκιές στο Βόλο: Ο Ντετέκτιβ και οι Μυστηριώδεις Υποθέσεις της Νεολαίας όχι μόνο καρδιά, Ναρκωτικά και Νέοι αλλά είναι και αθλητικός και τον βλέπουμε να εξελίσσεται τις τελευταίες εβδομάδες. Ήρθε σχεδόν άδειος εδώ. Με την ΜΚ Ντονς στο πρώτο του ματς έπαιζε το ένα-δύο και δεν μπορούσε να ακολουθήσει, αλλά απέναντι στην Άρσεναλ έτρεψε μακριά από την μπάλα για εβδομήντα λεπτά και ήταν καλός. Στο δεύτερο μέρος έβγαλε μία βαθιά μπαλιά στον Άλτιντορ για να σκοράρει κι αυτό δεν είναι εύκολο», πρόσθεσε.



Πηγή: sport-fm.gr




Ναρκωτικά και Νέοι
source: Σκιές στο Βόλο: Ο Ντετέκτιβ και οι Μυστηριώδεις Υποθέσεις της Νεολαίας http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/611027/prepei-na-sunehiso-kala/

Ναρκωτικά και Νέοι…
  <저작자표시-변경금지> 저작자를 밝히면 자유로운 이용이 가능하지만, 변경 없이 그대로 이용해야 합니다.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

상단으로

[37832] 경북 포항시 남구 희망대로 810 (대도동 313-1) 대표전화 054)272-7330 | 팩스 054)281-7330
Copyright © 2017 Pohang Sports Academy. All Rights Reserved.